2 Aralık 2016 Cuma

ACVİT KOZMETİKSizlere bugünkü yazımda Acvit Kozmetiğin merak ettiğim bikaç ürününden bahsedicem. Umarım deneyip yorumlarımı yazmakta kısmet olur :)                                                            Acvit 3 Ü Bir Arada Göz Çevresi Bakım Kremi

Unutmayalım ki, güzellik gözlerden başlar.

Gözlerinizin çevresinde oluşmakta olan çizgi, morluk, kırışıklık ve çökük görünümlerden tek dokunuşta kurtulabilirsiniz.

Gözlerinizin çevresinde oluşmakta olan çizgi, morluk, kırışıklık ve çökük görünümlerden kurtulabilmenin yolları oldukça kısıtlıdır. Öyle ki, durmak bilmeyen bir zaman içerisinde sürekli bir koşturmacaya dahil olan pek çok insanın fiziki ve ruhani yorgunlukları göz çevrelerine yansımaktadır. Acvit 3’ ü Bir Arada Göz Çevresi Bakım Kremi sayesinde, yorgun gözüken göz çevrelerini en kısa zamanda dinç bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kimyasal yan etkiyi içerisinde bulundurmayan bu krem, içerisindeki doğal bileşenleri sayesinde cildinizde ki çizgilerin günden güne azaltılmasına yardımcı olarak, göz altı ve çevresine mükemmel bir parlaklık kazandırır.

Göz Altı Morluklarınızdan Kurtulabilirsiniz !

Gözlerinizin etrafında ki görünüm için toparlayıcı bir etki sağlayan Acvit 3’ ü bir arada göz çevresi bakım kremi, cildinizin günden güne dinlenmesine ve nem kazanmasına ve daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli bir kullanım dönemi akabinde adeta yeniden doğmuşluk hissiyatına sahip olacak ve yaşınız kaç olursa olsun kendinizi her daim güzel hissedeceksiniz. Unutmayalım ki, güzellik gözlerden başlar.

                                                         Acvit Ayak Bakım Kremi


Gün içerisinde her daim tahriş olmaya en müsait organlardan biri olan ayaklarımız, sahip olduğu işlev itibariyle iyi bir bakımı hak etmektedir. Öyle ki, ayaklarınızda oluşan kötü kokuları Acvit Ayak Bakım Kremi ile önlemeniz mümkündür.

Ayaklarınızda Sağlıklı ve Doğal Bir Etki

Acvit Ayak Bakım Kremi sayesinde, topuklarınızda oluşan kurumaları, istenmeyen kokuları engelleyebilir, sertleşmiş olan ayaklarınıza daha naif ve yumuşak bir hal kazandırabilirsiniz. Tüm bunların dışında ayakkabılarda oluşan tahrişlerden dolayı bozulmaya oldukça müsait olan tırnaklarınızı Acvit ayak bakım kremi sayesinde bakımını yapabilirsiniz.

Ayaklarınıza hem sağlık hem de naif bir estetiklik kazandırmanız adına, vitaminlerle geliştirilmiş bir içerikle üretilmekte olan Acvit Ayak Bakım Kremi, günden güne kurumaya ve havasız kalmaya maruz kalmış olan ayak cildinizin nemlenip güzelleşmesine yardımcı olacaktır.

Gün içerisinde istediğiniz miktarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Acvit Ayak Bakım Kremi, sizlerin daha güzel ayaklara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.                                              


Vensil Özel Granüllü Dermo Peeling
Vensil Özel Granüllü Dermo Peeling cildinizin pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak bir peeling kremdir.

Vensil Özel Granüllü Dermo Peeling ile ciltteki ölü deri tabakasının giderilmesine canlı tabakayı ortaya çıkarmaya ve cildi canlandırmaya yardımcı olur.
Böylece cildinize sürdüğünüz nemlendiriciniz daha iyi emilerek daha kısa sürede etkili bir sonuç almanızı sağlayabilir. Bu uygulama ile cildinizdeki siyah noktalardan kurtulabilir, cildiniz daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir. Peeling uygulaması ile kırışıklıklar, cilt kuruluğu, genişlemiş gözenekler, cilt yorgunluğu ve çatlak oluşumu önlenebilir.

Cildinizi Vensil Dermo Peeling ile daha da güzelleştirebilir, ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Özel Dermo tanecikler ve bitkisel özler ile zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir…
 
Bunlar firmanın en çok denemek istediğim 3 ürünü sizlere de kısaca bilgi vermek istedim. Umarım beğenirsiniz diğer yazılarımda görüşmek üzere :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder